HIGH TOUCH SPORTIVE, YÜZME BRANŞINDA SN. TARIK COŞKUN
İLE BİRLİKTE…

2020-2021 eğitim-öğretim yılında, HIGH TOUCH SPORTIVE olarak, yüzme branşında Sn. Tarık COŞKUN ile birlikteyiz.

1.Kademe Yüzme Antrenörü olan Sn. Tarık COŞKUN, aynı zamanda aşağıdaki alanlarda da yetkinlik sabidir.

  • Çocuk Gelişim Uzmanlığı
  • Su İçi Egzersizlerle Spor Sakatlıklarının Rehabilitasyonu
  • Omurga Rahatsızlıklarının Tedavisi (Skolyoz, Kifoz, Lordoz)
  • Aqua Fitness ile Vücut Formuna Yönelik Çalışmalar
  • Performansa Yönelik Özel Antrenman Planlanması
  • Su Korkusu Olan Bireylerin Suya Adaptasyonu
  • Serbest-Sırt Üstü-Kurbağalama-Kelebek Yüzme Stillerinde Kişiye Özel Yüzme Eğitimi

 

HIGH TOUCH SPORTIVE olarak, herkese eşit eğitim anlayışımız ile yüzme branşında benimsediğimiz, “Yüzmede Pedagojik Yaklaşımlar ve Bilimsel Eğitim Yöntemleri” ile çocuklarımıza eğitim veren, çocuk ve sporun akademisi olmak için, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi  kökenli, pedagojik formasyon eğitimi almış, alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte, her yaşa uygun yüzme eğitim gruplarımızda,  çocuklarımıza en güvenli ortamı oluşturmak adına İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi spor merkezlerinden biri olan Ataşehir Ağaoğlu MyClub yüzme havuzunda yüzme grup eğitimlerimize 5 Eylül 2020 itibariyle başlıyoruz.

 

Yüzme Grup Eğitimlerimiz, haftada 6 gün olmak üzere, her yaş grubu için düzenlenmiştir.

 

Pandemi döneminde eğitimlerimiz, 5 kişilik gruplar halinde uygulanacak olup, bu dönem için uzun dönemli kayıtlar yerine, aylık kayıt imkanı sunulacaktır.

 

High Touch Sportive adına mücbir sebep veya High Touch Sportive’den  kaynaklı bir sebep ile yapılamayacak olan dersler olması halinde, ilgili derslerin telafisi için, High Touch Sportive kurumunun belirlediği tarihlere uyulması şartı ile telafi dersi takvimi oluşturulacaktır.

 

Kış Dönemi Yüzme Okulumuz için, 4 yaş itibariyle kayıt alınacaktır. 4 yaş altındaki çocuklarımızın özel eğitim alması güvenlik açısından öncelikli değerlendirilecek olup, yüzme adaptasyon dersleriyle gruplara katılımlarını kolaylaştıracak eğitimler planlanacaktır.

Yetenekli sporcuların yüzme branşında lisanslı sporcu olmasına yönelik faaliyetler, aylık kurum içi değerlendirme toplantılarında ele alınacaktır.

 

Özel yetenekli sporcularımızın, anlaşmalı özel okullarımızda, eğitim-öğretim hayatına burs alarak devam edebilmeleri için değerlendirmeler yapılıyor olacaktır.