Ritmik
Cimnastik
Mesleki kariyerinde 44 yıllık tecrübeye sahip olan ritmik cimnastik
direktörümüz Aliye Öztürk liderliğinde ve başarılı
rus antrenörlerimiz ile farklı bir deneyimine hazır olun
Devamı
Basketbol
Mini Basketbol
Milli takımlar ve önemli altyapılarda görev alan başarılı antrenör kadromuz ile
basketbolda fark yaratacağız...
Devamı
Yüzme
Okulu
3,5 yaşından 18 yaşına kadar tüm çocuklarımız ve gençlerimizle birebir
özel derslerimiz ve grup derslerimiz Fenerbahçe
Yüzme Spor Okulları kalitesinde devam etmektedir.
Devamı

Basketbol
Mini Basketbol

Milli takımlar ve önemli altyapılarda görev alan başarılı antrenör kadromuz ile basketbolda fark yaratacağız...


Kampüsler

Ritmik
Cimnastik

Mesleki kariyerinde 44 yıllık tecrübeye sahip olan ritmik cimnastik direktörümüz Aliye Öztürk liderliğinde ve başarılı rus antrenörlerimiz ile farklı bir deneyimine hazır olun.

Kampüsler

Fenerbahçe Yüzme Okulu

3,5 yaşından 18 yaşına kadar tüm çocuklarımız ve gençlerimizle birebir özel derslerimiz ve grup derslerimiz Fenerbahçe Yüzme Spor Okulları kalitesinde devam etmektedir.

Kampüsler

Personal
Trainer

Sporcularımız, takım antrenmanları dışında bünyemiz dahilindeki tecrübeli antrenörlerimiz ile bire bir özel ders yapma imkanına da sahip olacaktır.


Kampüsler

Deneme Antrenmanları
İçin Formu Doldurun


Sizi HighTouch Ailesine bekliyorıuz.. Formu doldurduğunuz an itibari ile ekibimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.


Basketbol
Mini Basketbol


HIGH TOUCH SPORTIVE 4 – 18 yaş aralığındaki sporcularımıza eğitim vermektedir. 2010 ve üst yaş grupları Türkiye Basketbol Federasyonu resmi liglerinde lisanslı sporcu olarak kulübümüz adına yarışacaklardır. Kariyerinde bir çok başarılara imza atan antrenör kadromuz ile HIGH TOUCH SPORTIVE deneyimi çocuklarınıza farklı bir hayat sunacak. Unutmayın ki yaşadığımız internet çağında bilgiye ulaşmak oldukça kolay fakat TECRÜBE EDİNİLMİŞ BİLGİYE ulaşmak için sizi HIGH TOUCH ‘a bekliyoruz. Sporcularımızın akademik kariyerlerini yakından takip etmeyi hedefleyen kulübümüz, sporcularının okulları ile daima yakın temasta olacaktır. Ayrıca doğru beslenmenin sağlıklı yaşamdaki pozitif etkilerini sporcularımıza aşılamak, temel prensiplerimizdendir.

Devamı

Ritmik Cimnastik
Ve
Temel Cimnastik


Sayın Aliye Öztürk Direktörlüğünde tamaı Rus Master antrenörler tarafından başlatılan ritmik cimnastik antrenman programlarımıza sizleri bekliyoruz...

Devamı

Fenerbahçe
Yüzme
Okulu


ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME OKULU 5 yaşından 18 yaşına kadar tüm çocuklarımız ve gençlerimizle birebir özel derslerimiz ve grup derslerimiz Fenerbahçe Yüzme Spor Okulları kalitesinde devam etmektedir. Eğitimlerimizde güzel yüzme tekniklerinin öğretilmesi ve çocuklarımızın hayatına spor eklenmesinin yanı sıra yetenekli ve istekli çocuklarımızın Fenerbahçe Yüzme Kulübü'nde yüzme kariyerlerinde devam etmeleri de hedeflenmektedir.

Devamı