BASKETBOL

Spor zorlu ancak bir o kadar da etkili bir yaşam sağlar. Disiplinin temelini oluşturan ve gelişimde büyük ölçüde katkı sağlayan spor branşları, bugün küçük yaştan itibaren hayatın her anında yerini almalıdır. High Touch, küçük yaştan itibaren sağladığı profesyonel basketbol eğitimi ile geleceğin sporcularını oluştururken, gelişimi de destekler. Her yaşın getirdiği beceri ve yeteneği gözeterek, her sporcumuz bizim için önemlidir!

Basketbol Temelleri

Başarı yalnızca küçük bir adım gerektirir. Basketbol temelleri de disipline ve yüksek oranda çalışmaya dayanan bir süreçtir. High Touch, geleceğin sporcularını ve antrenörlerini yetiştirirken, bu disipline büyük oranda dikkat eder. Her aşama da özel bir program ve destek ile basketbolu bir spordan çok yaşam biçimi haline getiriyoruz.

Basketbol ligi içerisinde temel olarak aldığımız ilk ilke, her sporcumuzun kendine özel bir yeteneği olmasıdır. Desteklenmesi ve yeteneğine özel hazırlanması ile üstün başarılar sağlayan bir sporcu yetiştirmek mümkündür. Sporcun küçük yaştan itibaren kattığı sorumluluk bilinci, kemik gelişimi desteği ile sağlıklı bireyler yetişmesine de destek oluyoruz

Küçük Sahalardan Türkiye Basketbol Ligi’ne

High Touch yalnızca bir kurs alanı değildir. 4-18 yaş arası tüm sporcularımızı eğiterek profesyonel bir alana getiriyoruz. Ardından sağladığımız destekle, Türkiye Basketbol Federasyonu resmi liglerinde High Touch adına yarışmalarını sağlıyoruz. Geleceğe hazırladığımız her sporcumuz için tüm kapıları açmak ve yeteneklerini dünyaya göstermek istiyoruz. Bu nedenle yetişen her sporcumuz “lisanslı sporcu” kategorisinde yer alır.

Türkiye Basketbol Ligi içerisinde tüm yetenek ve cesaretini gösteren sporcularımız, geleceklerini de kendi elleri ile hazırlamaktadır. Lig yarışmalarına gelene kadar sağladığımız destek, okul süreçlerinde sunduğumuz takip ve gelişim desteği ile her aşamada sporcularımızın kendini özel hissetmelerini istiyoruz. Bu nedenle alanında büyük başarılara imza atmış antrenörlerle çalışıyor, geleceğin temellerini basketbol ile atıyoruz.

Doğru Eğitim, Ödün Verilmeyen Bir Kalite

Basketbol, kendi branşını her geçen gün sağlam temellerle oluşturmuş bir spordur. Bu branşa kendini adamış değerli basketbol antrenörlerimiz ile her sporcumuza özel bir alan sağlıyoruz. Antrenörlerimiz kendi alanında üstün başarılar sağlamış, döneminin en iyi yeteneklerinden oluşmaktadır. Tecrübe ile gelen yeteneğin, bilginin ve eğitimin ilk adresi olan High Touch, önce sporcu mantığı ile ilerlemektedir.

Başarının temelini oluşturan yetenekler ve kaliteli eğitim ile geleceği yeniden şekillendiriyoruz. High Touch içerisinde küçük yaştan itibaren eğitim alan sporcularımızın her aşamasında yanındayız. Akademik kariyerlerini takip ediyor, okulları ile doğrudan temas kuruyoruz. Basketbol ile doğru beslenme, gelişimi destekleyen temeller gibi birçok açıdan sporcumuzu her noktada destekliyoruz. Küçücük bir dokunuşla değişen hayatların mimarı olmak High Touch adına her zaman bir gurur kaynağı olacaktır.