MİNİ BASKETBOL

Spor hayatın temelini oluşturan disiplin ve sorumluluk bilincini sağlayan bir sisteme sahiptir. Doğru alınan eğitim, başarının anahtarı olmakla birlikte yaşa ve yeteneğe göre bir süreç izlenmelidir. High Touch, mini basketbol alanında yaş aralıklarına uygun olarak sunduğu eğitimler ve temel desteklerle birlikte en iyi olmanızı hedefler. Her yeteneğe ve başarıya özel bir alan sunarak, eğitmenlerimizin başarıları ile taçlanan bir alan sunuyoruz.

Mini Basketbol Yaş Aralığı

Her yaş aralığında spor hayatın bir parçası haline gelmelidir. Temel eğitimler, sağlıklı kemik gelişimi ve doğru bir postür oluşumu için en temel becerileri sunar. Mini basketbol da bu sistemler üzerine kurulmuş özel eğitimler içeren bir kurstur. High Touch bu alanda uzman antrenörlerle çalışarak, çocuk yapısına uygun bir sistem oluşturulmaktadır.

4-7 yaş arası tüm çocuklara özel olarak açılan mini basketbol kursu ile temel eğitimleri en iyi şekilde sağlıyoruz. Gelişme çağında olan çocuklar için sağladığımız doğru beslenme programı ile hem çocukların gerekli besinleri almasını hem de sağlıklı büyümelerini sağlıyoruz.

Geleceğin Yeteneklerini Hazırlıyoruz

High Touch, spor yapan ve geleceğini kendi başarıları ile tırmanan her çocuğun yanında yer almaktadır. Mini lig, çocukların kendi özgüvenlerini kazanabileceği bir zemin hazırlamaktadır. Sporu sevdirmek adına geliştirdiğimiz bu kursumuz ile çocukları basketbol ile tanıştırıyor ve temel eğitimlerle destekliyoruz.

İlk adımdan son ana kadar takip ettiğimiz sporcularımız ile geleceği şekillendirmeye devam ediyoruz. Bu noktada sunduğumuz lisanslı sporcu yapısı ile geleceğin ilk temellerini burada atıyoruz. Mini basketbol alanındaki tüm sporcularımız temel eğitimlerle gelişiyor ve bir üst kademeye geçerek, lig içerisinde yarışma tecrübesine de erişebiliyor. Türkiye Basketbol Ligi alanında uzman antrenörler ve kaliteli eğitim ile çocuklarınızı geleceğe sporla hazırlıyoruz.

High Touch Kalitesi ile Doğru Eğitim

Eğitim konusunda asla taviz vermeyen High Touch, çocuk psikolojisi ve sporcu bilinci ile harmanlanmış bir eğitim alanı sunar. Tüm süreçlerde çocukların yetenekleri, başarı noktaları ve sundukları enerjinin karşılığını alan bir sistem ile ilerlenir. Bünyemizde yer alan ve üstün başarılara imza atmış antrenörlerimiz ile birlikte çocuk gelişimine ve eğitimine verdiğimiz destekle ilerliyoruz. Bu noktada antrenörlerimizde, tüm pedagojik formasyonları almış kişilerden oluşmaktadır.

Minik bir basket denemesi, geleceğin başarılı bir sporcusuna dönüşebilir! High Touch olarak çocukları doğru yönlendiren ve gelişimine katkı sunan eğitimlerimiz ile her aşamada destekliyoruz. Eğitim asla kaliteden taviz verilmeden sunulması gereken bir yapıdır mantığı ile ilerleyerek, basketbolu en iyi noktaları ile sevdirmeye devam ediyoruz.