HAKKIMIZDA

“Doğru hamle, başarılı bir gelecek sunar!” mottosu ile geleceği şekillendiriyoruz. Her yaş kategorisinde sunduğumuz özel branşlar ve başarılı antrenörlerimiz ile Milli Takım seviyesinde sporcu yetiştiriyoruz. Çocuğunuzun ilk adımlarını, en büyük başarılara dönüştürerek, geleceğe sizin adınıza imza atıyoruz!

DJI_0269
4M3A1771

Vizyonumuz

High Touch, basketbolun geleceğini şekillendirmekle birlikte tüm yetenekler için özel bir alan oluşturmayı hedeflemektedir. Mini basketboldan, profesyonel adımlara geçerken her aşamada destek sağlamaktayız. Yalnızca bir eğitim noktası olmaktan çok kendi sporcumuzu yetiştirmek ve büyük başarılara imza atmak adına özel hedeflerimizi sizlere sunuyoruz.

İlk adım basketbol yapısı ile birlikte kendi A takımımızı oluşturarak, herhangi bir transfer yapmadan üst düzey basketbol seviyesine yükseltiyoruz. Basketbolda yakaladığımız başarıları, Voleybol alanında da sürdürerek, kendi sporcularımızı yetiştiriyoruz. Tüm yapımızı Milli Takım seviyesinde geliştirerek, sporcularımıza da bu bilinci kazandırıyoruz. Her aşamada başarı destekleyen, yeteneği göz ardı etmeyen bir sistem ile çalışıyoruz.

Sistemli bir sorumluluk bilincinde olan antrenörlerimiz ile bugünün sporcularını geleceğe başarılı bir şekilde hazırlıyoruz. Spor kültürünü benimsemiş ve bu bilinçle yetişmiş antrenörlerimiz ile geleceği en iyi hali ile şekillendirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Sporcu yetiştirmenin sorumluluğunu kabul ederek, tüm sporcularımız için özel bir yol çiziyoruz. Her yeteneğin farkına vararak, özel bir çalışma sistemi ile yaklaşıyoruz. Çıktığımız yolda sporcularımızın en iyisi olması için tüm sistemlerimizi, gücümüzü ve bilgilerimizi sunuyoruz. Manifestomuzu her zaman yaşatıyor ve gelişmeye devam ediyoruz. “Bugünün sporcuları, geleceğin antrenörleri” sistemimiz ile minik adımlardan, en büyük başarılara kadar sporcularımız ile beraber ilerliyoruz.

Spor, yaşamın bir temeli olarak hayatın her noktasındadır. Bizler bu sistemi en iyi şekilde okuyarak, küçük yaşta oluşturduğumuz spor bilinci ile ilerliyoruz. Sporu yönetmek, sporun sunduğu hayat başarılarını her aşamada sizlere sunmak adına çalışıyoruz. High Touch, küçük bir dokunuşla büyük bir yaşamın kapısını açmak için çalışıyor. Her geçen gün geliştirdiğimiz sistemlerimiz ile sporcularımızı en iyi noktalarda görmeyi hedefliyoruz.

Alanında uzman antrenörlerimiz ve başarılı sporcu programlarımız ile her çocuğa özel bir sistem oluşturuyoruz. Değişen dünya düzeninde sağlığın temelini koruyor, gelişim çağındaki sporcularımız için en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.

DSCF4665